Home
Home
Menu
de Meerpaal  © Pieter Bosch Fotografie

Online lezing PTZ-organisaties Carethuis en BQR-zorg over AI in de zorg op 4 november

‘Hoe AI de menselijkheid in de zorg een boost kan geven’ Eigenlijk is het heel logisch. Laat kunstmatige intelligentie (AI) zo veel mogelijk randzaken in de zorg opknappen. Dan kunnen verpleegkundigen en zorgmedewerkers zich bezighouden met waar ze het best in zijn: het bieden van zo veel en zo goed mogelijke zorg. Dat is geen toekomstmuziek, zo werken de zorgcoöperaties Carethuis en BQR-zorg al geruime tijd. Bestuurder Ingeborg Querner geeft op 4 november om 14.30 uur een online lezing waarin zij de opgedane kennis belangeloos deelt met vakgenoten. De aanmelding is open. 
 
Maximaal budget voor handen aan het bed. Minder overheadkosten en meer werkplezier. De ervaring leert dat toepassing van kunstmatige intelligentie (AI) bijdraagt aan de kwaliteit van zorg. “We horen continu de angst dat inzet van AI ertoe kan leiden dat we de menselijkheid verliezen. Maar onze ervaring is juist dat gebruik van AI voor randzaken ervoor zorgt dat zorgmedewerkers beter en met meer plezier gaan werken”, licht Querner toe.
 

Menselijkheid eerst

Querner is bestuurder van BQR-zorg en Carethuis, twee coöperaties die gespecialiseerd zijn in thuiszorg in de laatste levensfase, ofwel palliatief terminale zorg. Tijdens de lezing laat zij zien hoe AI  zorgverleners ondersteunt bij: het verbeteren van zorgplannen volgens actuele richtlijnen, het sneller signaleren van symptomen, het verlichten van administratieve lasten en het waarborgen van kwaliteit en auditzekerheid. Met praktijkvoorbeelden – van pijnscore-analyses tot slimme roosters – maakt zij duidelijk hoe technologie juist kan helpen om de zorg menselijker te maken: meer tijd en aandacht voor de cliënt. “Menselijkheid eerst, met slimme steun op de achtergrond”, benadrukt zij.
 

Kennis delen

Querner verzorgt de lezing ‘Menselijkheid en intelligentie: hoe AI ons helpt in de zorg’ belangeloos voor belangstellenden uit de zorg. Zij benadrukt dat inzet van AI zorgbreed veel uitdagingen kan oplossen. “Wij passen het toe in de palliatief terminale zorg, maar hebben inmiddels veel kennis in huis die ook voor andere zorgvelden zeer waardevol kan zijn. Deze kennis delen wij graag geheel belangeloos met belangstellenden. Deze inspirerende online lezing wordt verzorgd via Teams en duurt naar verwachting zo’n 30 tot 45 minuten.

Aanmelding voor deze online training kan via de website carethuis.nl.

Terug naar overzicht

Online lezing PTZ-organisaties Carethuis en BQR-zorg over AI in de zorg op 4 november Delen:
Nieuwsbericht? Mail onze redactie

Advertentie





Premium bedrijven

Lirion Van Vliet Jacht Interieurs Akke de Boer De meiden HerstelVitaal Robert Vijn Traktoren B.V. Chalet 15 Cadema Dakwerken Tarieven specialist Technisch Bureau Nigo La Tonnelle Tuinhuizen Hennek Trade Ooms Verhuur Klassiekers en Onderdelenservice Windturbineservice B.V. Bewaaradvies.nl Safebox Pieter Bosch fotografie Dop en Erwt Hondenpension De Toren hoeve AWE constructiebureau Concrete & Wood - Creatief met hout en beton SHK koeriersdiensten Mobiele tribune verhuur Kunstvereniging Galerie Dronten Flevocoaching Voetverzorging Flevoland Endless webdesign Comfortboats Maria Schlepers Flevodrip Wouter Jansen Groenadvies en realisatie Notarissen & Estate Planners Van Dijk De Jongh Aeres Bedrijvencentrum Otter Tuinhuizen Gevel Nova ADS Inspectie ShipWoodshop Farm Date Everun Nederland