Home
Home
Menu
de Meerpaal

Spelers eerste REAAL organiseren voetbaltoernooi tijdens Beach Event Dronten

heren-reaal.jpg Dronten- Remco Drenth, Danny Mol en Robert Staarman organiseren dit jaar het voetbaltoernooi tijdens het Beach Event Dronten. Na het succes van vorig jaar, worden er dit jaar twee velden gerealiseerd tijdens het voetbaltoernooi op zaterdagmorgen 24 juni.
Zelf spelen ze allen in het eerste van REAAL. “Het past bij onze vereniging om iets voor anderen te doen en wat is er leuker dan dit voor de jeugd in Dronten te organiseren” aldus Drenth. Vorig jaar was iedereen zo enthousiast, dat we dit jaar twee velden opbouwen. Op veld 1 de spelers van 6 t/m 10 jaar en op veld 2 spelers van 11 t/m 14 jaar. De drie heren brengen allemaal hun eigen talent mee, net als in het veld. Drenth heeft het draaiboek al klaar en Mol zorgt voor de flyers. Staarman heeft overal zijn contacten, mede door zijn eigen voetbalschool en zijn werk als trainer bij ASVD en PEC Zwolle. Hij gaat aan de slag met de uitnodigingen.
 
Voor alle voetballers binnen onze gemeente
 
‘Iedereen kan meedoen en we zullen alle voetbalverenigingen benaderen’, gaat Staarman vrolijk verder. ‘Een team bestaat uit 4 spelers in het veld en een keeper. Natuurlijk kunnen meisjes ook meedoen. Bij REAAL hebben we sinds kort ook weer een damesteam, dat volgend jaar aan de competitie gaat deelnemen. Misschien zit je nog niet bij een vereniging, maar voetbal je met vrienden in de buurt, dan kun je ook een team maken. We maken er een mooi toernooi van. Het is altijd spannend wie er met de wisselbeker vandoor gaat. Dit jaar is het de taak aan Swift om de wisselbeker te verdedigen. Op het zand is het toch net even anders voetballen als op het gras. De slidings van vorig jaar waren dan ook onvergetelijk en het plezier was groot. We hebben er zin in en hopen op mooi strandweer, en natuurlijk publiek om de spelers aan te moedigen! Opgeven kan via: www.beacheventdronten.nl

Terug naar overzicht

Spelers eerste REAAL organiseren voetbaltoernooi tijdens Beach Event Dronten Delen:
Nieuwsbericht? Mail onze redactie

Advertentie

Premium bedrijven

ShipWoodshop Notarissen & Estate Planners Van Dijk De Jongh Victor Video Technisch Bureau Nigo Cadema Dakwerken Hilde Boers PR SailBest Money logistics cashmanagement Opel treffen Lirion SHK koeriersdiensten LoveInCare Comfortboats Ooms Verhuur Klassiekers en Onderdelenservice Van Vliet Jacht Interieurs Bewaaradvies.nl Flevoflex AWE constructiebureau Akke de Boer BuitenVitaal Flevodrip Chalet 15 Chakti Total Body Center Everun Nederland Wouter Jansen Groenadvies en realisatie Nijk Agrarische Dienstverlening Windpark Kubbeweg La Tonnelle Tuinhuizen Pieter Bosch fotografie Aeres Bedrijvencentrum De meiden Maria Schlepers Farm Date Otter Tuinhuizen Voetverzorging Flevoland Hondenpension De Toren hoeve PV Systems zonnepanelen Robert Vijn Traktoren B.V. Flevocoaching Notaris Mr M.R. de Wilde de Ligny Kunstcollectief Dronten Endless webdesign Windturbineservice B.V. Dop en Erwt