Sterilisatie- en castratie actie
DELTA DIERENARTSEN houdt van maandag 4 tm vrijdag 15 maart weer een sterilisatie- en castratie actie waarbij eigenaren hun huisdier tegen gereduceerd tarief kunnen laten castreren of steriliseren.
Delen:
Tegen een kleine vergoeding kunnen de dieren tevens gelijktijdig worden gechipt en geregistreerd.
Met een geregistreerde ID-chip kunnen ze na een vermissing weer snel bij hun baasje worden gebracht.Het chippen van pups wordt dit voorjaar overigens verplicht, zo heeft de rijksoverheid op haar website laten weten.
Met deze actie hoopt Delta Dierenartsen een bijdrage te leveren aan het terugdringen van het grote zwerfdierenprobleem in de regio Dronten en aan de overvolle asiels en opvangcentra. Meer informatie: www.deltadierenartsen.nl of 0321-312152.
Delta Dierenartsen vindt u aan de Dommel 8A in Dronten-West en op Plein 7 in Biddinghuizen
Nieuwsbericht? Mail onze redactie
-
Gepost op 20-04-2018
Nieuwe locatie InteraktContour in Dronten officieel geopend flevopost.nlFull coverage
Verder lezen » -
Gepost op 20-04-2018
Lancaster vliegt vlak voor de dodenherdenking over Meerpaalplein in Dronten DeDrontenaar.nlFull coverage
Verder lezen » -
Gepost op 20-04-2018
Lichte daling van het aantal WW-uitkeringen in Dronten in de maand maart DeDrontenaar.nlFull coverage
Verder lezen » -
Gepost op 20-04-2018
Enorme toename van aantal verkeersongevallen in gemeente Dronten DeDrontenaar.nlFull coverage
Verder lezen » -
Gepost op 20-04-2018
Maar liefst 1.617 kinderen doen mee aan vijfde editie Koningsspelen in gemeente Dronten DeDrontenaar.nlFull coverage
Verder lezen » -
Gepost op 20-04-2018
De Zevensprong excelleert bij zwemwedstrijd om Airgunners Trofee in Dronten DeDrontenaar.nlFull coverage
Verder lezen »