Home
Home
Menu
de Meerpaal  © Pieter Bosch Fotografie

Studiekeuze: biodynamisch tuinder of veehouder worden?

 Voor leerlingen op het voortgezet onderwijs die voor hun studiekeuze staan: Ben je graag buiten en houd je van het werken met je handen zonder je hoofd te verliezen? Al eens gedacht aan een toekomst als groenteteler of melkveehouder? Als fruitteler of akkerbouwer? MBO Groenhorst Dronten Warmonderhof houdt donderdag 23 juni een informatiedag.

 Groenhorst Dronten Warmonderhof is een echte vakopleiding. Het schoolgebouw staat midden op drie boerderijen en we geven les op mbo-niveau 2, 3 en 4. Elke morgen gaan de studenten naar school en ’s middags werken zij op het land, in de kas of in de stallen. In het tweede schooljaar gaan ze een halfjaar op stage ergens in Nederland of in het buitenland.

 

We onderwijzen in biologisch-dynamische landbouw en melkveehouderij. Daarbij staat het gezond omgaan met bodem, plant en dier op nummer 1. De biologisch-dynamische boer heeft vaak rechtstreeks contact met de burgers die zijn of haar voedsel eten. Hij of zij boert op een manier die de bodem en de dieren niet uitput, zodat er ook nog een toekomst is voor de generaties na ons.

 

Degenen die geïnteresseerd zijn geraakt, worden van harte uitgenodigd op de informatiedag van donderdag 23 juni. Wel graag even aanmelden via de website www.warmonderhof.nl

Terug naar overzicht

Studiekeuze: biodynamisch tuinder of veehouder worden? Delen:
Nieuwsbericht? Mail onze redactie

Advertentie





Premium bedrijven

Nijk Agrarische Dienstverlening Tarieven specialist Lirion Ooms Verhuur Klassiekers en Onderdelenservice HerstelVitaal Aeres Bedrijvencentrum Mobiele tribune verhuur AWE constructiebureau Flevocoaching Notarissen & Estate Planners Van Dijk De Jongh ShipWoodshop Kunstvereniging Galerie Dronten Hennek Trade Endless webdesign Otter Tuinhuizen Cadema Dakwerken Pieter Bosch fotografie Chalet 15 ADS Inspectie Concrete & Wood - Creatief met hout en beton Robert Vijn Traktoren B.V. Dop en Erwt Bewaaradvies.nl Windturbineservice B.V. Comfortboats Technisch Bureau Nigo Everun Nederland Flevodrip SHK koeriersdiensten Notaris Nieuwdam Farm Date Wouter Jansen Groenadvies en realisatie Maria Schlepers Van Vliet Jacht Interieurs Gevel Nova Safebox De meiden Voetverzorging Flevoland Akke de Boer La Tonnelle Tuinhuizen Hondenpension De Toren hoeve